Poznaj nas - Biuro Obsługi Turystycznej PROFESJONALL

Kolonie w Polsce

Zobacz ciekawe wyjazdy wakacyjne
dla dzieci w Kraju !

Obozy młodzieżowe

Zwiedzanie i dobra zabawa
za granicą !

Wycieczki po Europie

Wycieczki krajoznawcze dla każdego
po całej Europie !

PROFESJONALL to doświadczony i profesjonalny organizator wyjazdów turystycznych, którego najważniejszą osobą jest Iwona Pietrasiuk - jedna z najbardziej doświadczonych osób w branży w regionie. Dla nas wszystkich tworzących dzisiaj biuro turystyka to nie praca ale pasja i spełnianie marzeń! Łączymy doświadczenie i pasję aby imprezy organizowane przez PROFESJONALL były niezapomnianym doświadczeniem i spełnieniem marzeń każdego.

Warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez nasze biuro. Z tym dokumentem koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem na wakacje.

Organizujemy imprezy turystyczne w pełni profesjonalnie. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia nasza działalność jest całkowicie umocowana prawnie.

Biuro Obsługi Turystycznej Profesjonall | Polityka prywatności | Logowanie|  Dla agentów

1990 - 2023

Opracowanie JPM Olsztyn

Prawa autorskie zastrzeżone.

 

Przedstawione na stronie propozycje imprez oraz wskazane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Przed dokonaniem pełnej rezerwacji każdorazowo informujemy o wszystkich kosztach wyjazdów, wolnych miejscach i innych ważnych informacjach decydujących o bezpieczeństwie na wakacjach.