Zasady rezerwacji - Biuro Obsługi Turystycznej PROFESJONALL

Kolonie w Polsce

Zobacz ciekawe wyjazdy wakacyjne
dla dzieci w Kraju !

Obozy młodzieżowe

Zwiedzanie i dobra zabawa
za granicą !

Wycieczki po Europie

Wycieczki krajoznawcze dla każdego
po całej Europie !

Znalazłeś już swoje wymarzone wakacje? Zarezerwuj je szybko, bezpiecznie, bez konieczności wychodzenia z domu. To proste!

Zadzwoń do nas

+ 48 693 140 330

lub napisz maila

biuro @ profesjonall.pl

Podaj :

1) nazwę imprezy

2) termin

3) liczbę miejsc

4) dane kontaktowe.

 

Jak tylko będziemy mogli potwierdzić rezerwację prześlemy w informacji zwrotnej termin do kiedy należy opłacić zaliczkę, poprosimy Cię o przesłanie danych uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, adres kontaktowy, telefon lub mail kontaktowy).

Ważne

Złożenie rezerwacji nie jest tożsame z wykupieniem imprezy turystycznej. Aby być pewnym, że masz realną rezerwację należy dokonać wpłaty zaliczki. Dokładne szczegółowe dane kwota oraz numer konta podamy w informacji zwrotnej. Jeżeli wskazana zaliczka nie zostanie opłacona w terminie rezerwacja zostanie anulowana.

Biuro Obsługi Turystycznej Profesjonall | Polityka prywatności | Logowanie|  Dla agentów

1990 - 2023

Opracowanie JPM Olsztyn

Prawa autorskie zastrzeżone.

 

Przedstawione na stronie propozycje imprez oraz wskazane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Przed dokonaniem pełnej rezerwacji każdorazowo informujemy o wszystkich kosztach wyjazdów, wolnych miejscach i innych ważnych informacjach decydujących o bezpieczeństwie na wakacjach.