Misja firmy - Biuro Obsługi Turystycznej PROFESJONALL

Kolonie w Polsce

Zobacz ciekawe wyjazdy wakacyjne
dla dzieci w Kraju !

Obozy młodzieżowe

Zwiedzanie i dobra zabawa
za granicą !

Wycieczki po Europie

Wycieczki krajoznawcze dla każdego
po całej Europie !

PROFESJONALL to doświadczony i profesjonalny organizator wyjazdów turystycznych, którego najważniejszą osobą jest Iwona Pietrasiuk - jedna z najbardziej doświadczonych osób w branży w regionie. Dla nas wszystkich tworzących dzisiaj biuro turystyka to nie praca ale pasja i spełnianie marzeń! Łączymy doświadczenie i pasję aby imprezy organizowane przez PROFESJONALL były niezapomnianym doświadczeniem i spełnieniem marzeń każdego.

O nas i założycielu

PROFESJONALL to doświadczony i profesjonalny organizator wyjazdów turystycznych, którego najważniejszą osobą jest Iwona Pietrasiuk - jedna z najbardziej doświadczonych osób w branży w regionie. Dla nas wszystkich tworzących dzisiaj biuro turystyka to nie praca ale pasja i spełnianie marzeń! Łączymy doświadczenie i pasję aby imprezy organizowane przez PROFESJONALL były niezapomnianym doświadczeniem i spełnieniem marzeń każdego.

Jak duże mamy doświadczenie ?

Firma rozpoczęła działalność w branży turystycznej w roku 1990 jako Biuro Professional.

W latach 1992 - 2009 roku istniało jako spółka cywilna Biuro Obsługi Turystycznej PROFESJONAL s.c. Wówczas tworzyła zarówno własną renomę oraz kształtowała charakter branży w regionie. Wtedy też angielskojęzyczna nazwa zmieniła się na polską pochodzącą od słowa profesjonalny. W tym czasie obserwowaliśmy jak powstawali najwięksi turoperatorzy Polski oraz jak niektórzy z nich upadali. Wyciągaliśmy wnioski, słuchaliśmy oczekiwań klientów. Organizowaliśmy dużą liczbę obozów i kolonii. BOT PROFESJONALL od 1994 roku, należy do Polskiej Izby Turystyki.

W roku 2010 doszło do poważnych zmian organizacyjnych. W wyniku przekształcenia od 01.01.2010 działamy pod obecną nazwą Biuro Obsługi Turystycznej Profesjonall. Dzisiaj wiele osób, które wyjeżdżały z nami na kolonie, wraca do nas z pytaniem o ciekawe wakacje dla swoich dzieci! Jako firma posiadająca potencjał merytoryczny, z wieloletnim stażem i doświadczeniem w organizacji turystyki, posiadająca kadry legitymujące się wykształceniem w kierunkach turystycznych, rozumiejąc naszych Klientów, spełniamy ich marzenia o podróżowaniu i zwiedzaniu najpiękniejszych atrakcji nie tylko Polski i Europy.

Podstawa prawna - to warto wiedzieć !

Nasza działalność jest w pełni zgodna z ustawą z dnia 24 listopada 2017r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz. U. z 2017r., poz. 2361). Ustawa ta to najważniejszy dokument regulujący rynek turystyczny a tym samym budujący bezpieczeństwo dla każdego kto wybiera się w podróż na wakacje.

Jako organizator imprez turystycznych, zgodnie z wymogami, posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Warmińsko -Mazurskiego nr 12/2009 oraz gwarancję ubezpieczeniową TU EUROPA S.A. Przygotowując i realizując imprezy turystyczne, staramy się wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniom Klientów. Szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa i pewności, że każdy szczegół wyjazdu jest dopięty na tzw. „ostatni guzik.

U nas każdy może zakupić polisę ubezpieczenia turystycznego, kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, ubezpieczyć się na wyjazd turystyczny polisą NNW i KL

Nasze oferty „szyjemy na miarę”.

Dla Firm i zakładów pracy organizujemy ciekawe wycieczki, spełniające marzenia pracowników i ich rodzin. W naszej ofercie posiadamy ciekawy pakiet wycieczek szkolnych, kolonii i obozów młodzieżowych.

Z nami warto podróżować, gdyż gwarantujemy profesjonalizm oparty na doświadczeniu i wykształceniu branżowym. Realizując imprezę turystyczną służymy wsparciem przez całą dobę i zapewniamy obsługę imprez przez merytoryczną, posiadającą długoletnie doświadczenie, wiedzę i legitymującą się spełnieniem wymogów ustawy kadrę: pilotów, przewodników turystycznych, instruktorów, wychowawców oraz ratowników.

 

Biuro Obsługi Turystycznej Profesjonall | Polityka prywatności | Logowanie|  Dla agentów

1990 - 2023

Opracowanie JPM Olsztyn

Prawa autorskie zastrzeżone.

 

Przedstawione na stronie propozycje imprez oraz wskazane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Przed dokonaniem pełnej rezerwacji każdorazowo informujemy o wszystkich kosztach wyjazdów, wolnych miejscach i innych ważnych informacjach decydujących o bezpieczeństwie na wakacjach.