PARYŻ - Profesjonall - Twoje biuro podróży

KOLONIE i OBOZY 2019 - PROMOCJE !

 

 

PARYŻ

paris 01

terminy

 CENA

 

 01.05 - 05.05.2019

 07.09 - 11.09.2019

 

od 1245 zł/os

 

PROGRAM

1 DZIEŃ

•   wyjazd antenek/autokaru z miejsc wskazanych w poniższej tabeli i przejazd nocny w kierunku Francji przez Niemcy;

2 DZIEŃ

•  po przyjeździe do Paryża w godzinach porannych, zwiedzanie miasta metrem. W programie między innymi: gotycka katedra Notre Dame położona na wyspie La Cite. Jedna z najbardziej znanych katedr na świecie, między innymi dzięki powieści Dzwonnik z Notre Dame francuskiego pisarza Victora Hugo. Jej nazwę tłumaczy się jako Nasza Pani i odnosi się do Matki Boskiej. W dalszym ciągu zwiedzania : Conciergierie - dawne więzienie z okresu Wielkiej Rewolucji Francuskiej, Plac Chatelet z fontanną zwycięstwa z czasów Napoleona I Bonapartego, Pont Neuf - najstarszy most na Sekwanie w Paryżu, zabudowania Luwru - dawny pałac królewski a dzić jedno z największym muzeów sztuki na świecie, Pałac Królewski oraz królewskie ogrody Tuileries, Plac Concorde - największy plac Paryża. Spacer po Polach Elizejskich zakończonych Łukiem Triumfalnym;

•  przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg;paris 05

3 DZIEŃ

•  po śniadaniu przejazd do PARYŻA komunikacją miejską oraz ciąg dalszy zwiedzania miasta z przewodnikiem;

w programie : paryskie bulwary i place, wśród nich plac de Greve - znany jako plac egzekucji, Plac Bastylii oraz Republiki, Gmach Opery, Plac Vandome z hotelem Ritz oraz mieszkaniem Fryderyka Chopina.

Wizyta w winnicy na Montmartre, ukrytej pomiędzy dawnymi zabudowaniami, gdzie jest możliwość poznania procesu powstawania i produkcji wina oraz jego degustacji i zakupu.

Wieczór na Montmartre : słynny kabaret Moulin Rouge, Plac Pigalle - miejsce spotkań bohemy i artystów, ulica Lepiec, gdzie pod numerem 20 mieszkał wraz z bratem Vincent Willem van Gogh – holenderski malarz postimpresjonistyczny, którego twórczość dzięki żywej kolorystyce i emocjonalnemu oddziaływaniu wywarła dalekosiężny wpływ na sztukę XX w. Wizyta w bazylice Sacre Coeur z panoramą Paryża;

•  wieczorny przejazd do hotelu, nocleg;

4 DZIEŃ

•   sniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do centrum Paryża;

W towarzystwie pilota zwiedzać będziemy najbardziej znany obiekt - Wieżę Eiffel'a (wjazd na II pozim wieży). Z tarasu widokowego rozciąga się przepiękna panorama miasta, można tu również skonsumować posiłek w restauracji z menu francuskim. Spacer po okolicy: Pola Marsowe - rozległy park, na którym w XIX wieku odbywały się ćwiczenia wojskowe, wydarzenia rewolucyjne, pierwsze próby lotów balonem i tu w XVIII wieku świętowano zdobycie Bastylii.

Rejs statkiem po Sekwanie, który jest rekreacyjną formą zwiedzania głównych zbytkó Paryża oraz wielką atrakcją.

Wizyta w Dzielnicy Łacińskiej z Panteonem i Sorboną - dawny Uniwersytet Paryski z XIII wieku, dziś jedna z najbardziej prestizowych uczelni Europy.

•  czas wolny na posiłek we włsnym zakresie i wyjazd w drogę powrotną do Polski;paryz 02

5 DZIEŃ

•  przyjazd do poszczególnych miast w godzinach wieczornych i zakończenie wycieczki.

ZAPEWNIAMY

•    komfortowy autokar klasy turystycznej (wc, klimatyzacja, dvd); na trasie dojazdowej w Polsce (antenki) mogą być komfortowe busy lub samochody osobowe;
•    zakwaterowanie: 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami w hotelu**/*** położonym przy stacji metra lub zasięgu kolejki RER;
•    wyżywienie - 2 śniadania kontynentalne oraz 3 obiadokolacje za dopłatą 250 zł/os za pakiet (napoje płatne we własnym zakresie);
•    opiekę licencjonowanego pilota/przewodnika;
•    zwiedzanie zgodnie z opisem w programie;
•    ubezpieczenie NNW/KL.

DODATKOWO PŁATNE

•   130 euro /os - bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs po Sekwanie, opłaty meldunkowe w hotelu, lokalni przewodnicy, przejazdy komunikacją miejską, zestawy słuchawkowe TGS - płatne u pilota w autokarze.

MIEJASA WYJAZDU i DOPŁATY

Miasto Godzina wyjadu
Dopłata
Olsztyn 00:10 190 zł
Białystok 00:10 250 zł
Gdynia 00:10 165 zł
Elbląg 00:45 180 zł
Gdańsk 00:50 160 zł
Słupsk 01:00 230 zł
Ostróda 01:30 175 zł
Tczew 01:40 150 zł
Starogard Gdański 02:00 160 zł
Iława 02:00 190 zł
Koszalin 02:20 210 zł
Grudziądz 03:00 140 zł
Szczecin 03:00 140 zł
Warszawa 03:30 170 zł
Stargard 03:30 130 zł
Włocławek 03:30 160 zł
Bydgoszcz 03:50 120 zł
Szczecinek 04:00 140 zł
Toruń 04:00 150 zł
Poznań 07030 0 zł

 * Zgodnie z Ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – obowiązuje dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny .

Przedstawione programy mają charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz kondycji uczestników.
Oferta zawarta na portalu nie jest ofertą w ścisłym rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny poszczególnych imprez są uzależnione od aktualnego kursu euro i dolara w dniu dokonania rezerwacji i mogą różnić się od przedstawionych w portalu.

Oferta jest własnością BOT PROFESJONALL i jest chroniona prawami autorskimi.

 

GWARANTUJEMY BEZPIECZNE WAKACJE

gothaer - Dobre ubezpieczenia dla naszych klientów


WSPÓŁPRACA


allitaliaairlingusbritishplllot
lufthansaryanturkishwizz

polferiesstena
7islandsactivetalmaturbestrisenbutcomfortceasy-travel
eximfunclubgandalf-travelkonsorcjumlekierlogosOK-Tours
oskarnethpbpskarpawatrawygoda