Chorwackie Wakacje Rodzinne - Profesjonall - Twoje biuro podróży

Zapraszamy po nowe katalogi imprez 2018.

 

Skorzystaj z promocji do 28.02.2018.

 

Chorwackie Wakacje Rodzinne

BUDAPESZT - OPATIJA - RIJEKA - WYSPA RKR - PLITWICKIE JEZIORA

CHORWACJA - „MAŁY KRAJ NA DUŻE WAKACJE „ Kraj o wyjątkowym charakterze, raj dla miłośników przyrody, nurkowania i kąpieli w ciepłych wodach Adriatyku. Kraj tysiąca wysp. Wyspy, wysepki, zatoki, zatoczki i lazurowe wody działają na zmysły. Chorwackie zabytkowe miasteczka wyglądają jak z bajki. Unoszące się w powietrzu olejki zapachowe naturalnych lawend i rozmarynu oraz chorwacka gościnność znane są tym, którzy choć raz odwiedzili ten przepiękny kraj.

WYBRZEŻE KVARNERU - Mare guatermariuym - poczwórne morze utworzone przez wyspy KRK, Cres, Lošinj i Rab, ekologicznie czysty obszar z bogatym dziedzictwem historycznym i kulturowym. Szczególną atrakcją tego ekologicznego regionu jest Narodowy Park Jezior Plitwickich.

 

 

termin

cena

wyjazd z

15.07 - 25.07 .2018

 

1699 zł /os *

1499 zł /dzieci do 7 lat *

w pokoju z rodzicami

Olsztyna + 85 zł/os

Warszawy + 150zł/os
ZAKWATEROWANIE

Turystyczny kompleks hotelowy UVALA SCOTT położony jest w malowniczej Zatoce Dubno koło Kraljevicy, naprzeciwko mostu łączącego wyspę KRK z lądem. To obiekt typu pawilonowego o kaskadowym układzie budowy, położony przy własnym kąpielisku. W skład kompleksu wchodzi 11 pawilonów hotelowych, budynek z recepcją i dostępem do internetu (WI-FI), restauracja, bar, kawiarnia, sklep spożywczy oraz z pamiątkami. W recepcji dostępny jest sejf za opłatą ok. 2 euro/dzień. Zakwaterowanie grupy w jednym z pawilonów, w 2- osobowych pokojach z łazienkami, klimatyzacją, lodówką oraz standardowym wyposażeniem w łóżka, szafy, stolik i krzesełka. Ośrodek posiada restaurację, letni bar z dyskoteką oraz wypożyczalnię sprzętu pływającego.

WYŻYWIENIE

•    pierwszy posiłek obiadokolacja, ostatni śniadanie w drodze powrotnej. Dwa posiłki dziennie w formie bufetu;
•   na trasie dojazdowej i powrotnej zapewniamy suchy prowiant i wodę mineralną. Przewidziane są postoje na dodatkowe posiłki we własnym zakresie.

PROGRAM  chor 04

1 DZIEŃ

•    wieczorny wyjazd z Olsztyna w kierunku Chorwacji, przejazd nocny przez Czechy, Węgry;

2 DZIEŃ

•    przyjazd do ośrodka Uvala Scot, zakwaterowanie, odpoczynek i zapoznanie z infrastrukturą obiektu, plażowanie;
•   obiadokolajca, nocleg.

3 – 9 DZIEŃ

•   wypoczyenk i realizacja programu;

WYCIECZKI W PROGRAMIE

  • CRICVENICA - wyjazd do uroczej miejscowości chorwackiej, słynącej ze słonecznych plaż i osobliwego owocowego bazarku, na który wybierzemy się z grupą na chorwacki targ;
  • RIJEKA – całodniowa wycieczka nad Zatokę Dubno do Rijeki - największy port handlowy, rybacki oraz tranzytowy Chorwacji. Miasto położone u podnóża i na wzgórzu Trsat, na którym wznoszą się pozostałości po średniowiecznej twierdzy, klasztor Franciszkanów i kościół Matki Boskiej będący dziś „Chorwackim Nazaretem”. Ze wzgórza roztacza się przepiękna panorama na nowoczesny handlowy deptak Korzo, najstarszy budynek miasta Stara Vrata/dawna brama, Stare Miasto z Ratuszem z XIX w., pozostałości dawnych fortyfikacji miejskich, kolumna świętego Vida, Kościół św. Hieronima, Kościół Kapucynów i Cerkiew św. Mikołaja;
  • OPATIJA - wycieczka do jednego z największych uzdrowisk, położonego nad Zatoką Kvarneńską. Miejscowość od XIX wieku słynie z pięknej roślinności śródziemnomorskiej, wspaniałej plaży zwanej „austriacką rivierą”, słynnego, słonecznego deptaku Lungomare oraz zabytkowych willi, w których wypoczywali sławni: cesarz Ferdynand, tancerka Isadora Duncan, pisarz Antoni Czechow, Józef Piłsudski, Henryk Sienkiewicz, Stanisław Witkiewicz i jego syn Witkacy;

•   możliwość wzięcia udziału w wycieczkach fakultatywnych.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

•  TRIEST i ZAMEK MIRAMARE - wycieczka do WŁOCH, zwiedzanie TRIESTU założonego w II wieku przez Wenetów, położonego kaskadowo na stromym wybrzeżu Zatoki Triesteńskiej. W programie zwiedzanie uroczego Zamku MIRAMARE położonego na skalnym wybrzeżu oraz przepięknych śródziemnomorskich ogrodów. Na zakończenie wizyty i zwiedzania Triestu, czas na ucztę dla podniebienia  - włoskie lody -  cena ok. 30 euro /os.

•   NARODOWY PARK JEZIOR PLITVICKICH - wycieczka do jednego z najpiękniejszych miejsc Chorwacji, które zostało wpisane na Listę UNESCO. Wybierzemy się w świat „cudów przyrody”. Jest tu 16 trawertynowych jezior, położonych na różnych wysokościach i połączonych ze sobą 80 malowniczymi wodospadami. Odbędziemy rejs stateczkiem po jeziorze Kozjak i przejedziemy kolejką parkową wzdłuż połączonych jezior – cena 40 euro/os.

•   WYSPA KRK – całodniowa wycieczka na drugą pod względem wielkości wyspę w archipelagu chorwackim, na którą można się dostać wyłącznie jadąc największym na świecie betonowym mostem łukowym. Krk jest wspaniałym połączeniem specyficznej przyrody z historycznymi zabudowaniami miasteczek założonych przez Rzymian. W programie zwiedzanie wyspy szlakiem Frankopanów i „głagolicy” oraz stolicy wyspy, miejscowości KRK, pobyt na piaszczystej plaży w Bašce i na punkcie widokowym, z którego roztacza się panorama na Zatokę Rijecką i ośrodek, pobyt na piaszczystej plaży w Baŝce – cena 15 euro/os.

•  REJS STATECZKIEM wzdłuż urokliwego wybrzeża i wyspy KRK - cena około 20 euro/os.

10 DZIEŃ

•    po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, ostatnie zakupy i spacer nad morze, plażowanie, popołudniowy wyjazd z Chorwacji;
•    przyjazd do Budapesztu, podziwianie ze Wzgórza Wolności przepięknej panoramy miasta wpisanej na Listę UNESCO, obiadokolajca w formie suchego prowiantu, jazda nocna przez Czechy do Polski;

11 DZIEŃ

•    śniadanie na trasie dojazdowej w Polsce, przyjazd do Olsztyna w godzinach popołudniowych i zakończenie imprezy.

ZAPEWNIAMY

•    transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc), obsługa 2 kierowców;
•    zakwaterowanie: 8 noclegów w ośrodku Uvala Scot w Chorwacji;
•    wyżywienie zgodnie z opisem;
•    opiekę licencjonowanego pilota-przewodnika;
•    wycieczki do Opatiji, Cricvenicy, wizyta w Budapeszcie;
•    mozliwosć udziału w wycieczkach fakultatywnych;
•    ubezpieczenie NNW i KL.

DODATKOWO PŁATNE

•    65 euro /os na realizację programu oraz opłata klimatyczna.

•    85 zł /os. wyjazd z Olsztyna, płatne przy rezerwacji;

•    150 zł /os. wyjazd z Warszawy, płatne przy rezerwacji;
•    dopłata do pokoju jednoosobowego: 490 zł /os.

* Zgodnie z Ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – obowiązuje dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny .

Przedstawione programy mają charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz kondycji uczestników.
Oferta zawarta na portalu nie jest ofertą w ścisłym rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny poszczególnych imprez są uzależnione od aktualnego kursu euro i dolara w dniu dokonania rezerwacji i mogą różnić się od przedstawionych w portalu.

Oferta jest własnością BOT PROFESJONALL i jest chroniona prawami autorskimi.

 

GWARANTUJEMY BEZPIECZNE WAKACJE

gothaer - Dobre ubezpieczenia dla naszych klientów


WSPÓŁPRACA


allitaliaairlingusbritishplllot
lufthansaryanturkishwizz

polferiesstena
7islandsactivetalmaturbestrisenbutcomfortceasy-travel
eximfunclubgandalf-travelkonsorcjumlekierlogosOK-Tours
oskarnethpbpskarpawatrawygoda