Hiszpańskie Wakacje Rodzinne - Profesjonall - Twoje biuro podróży

Zapraszamy po katalogi wypoczynku 2018.

 

Skorzystaj z wielu promocji.

 

Hiszpańskie Wakacje Rodzinne

PARYŻ - BARCELONA - TOSSA DE MAR - MONAKO: MONTE CARLO

PARKI ROZRYWKI: DISNEYLAND (Francja) i GARDALAND (Włochy)

HISZPANIA - położona na Półwyspie Iberyjskim jest trzecim pod względem wielkości państwem Europy. Kraj kilku kultur i wspaniałej spuścizny po wielu cywilizacjach. Cztery powody, dla których warto odwiedzić Hiszpanię to:
Flamenco - porywające połączenie przejmującego śpiewu, gorącej muzyki oraz dynamicznego tańca;
Fiesta - nieustająca zabawa;
Barcelona - miasto Gaudiego i piłki nożnej;
Plaże - malownicze Costa Brawa oblane słońcem.

LLORET DE MAR - to jedna z najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych na wybrzeżu Costa Brava, położona w odległości 70 km od Barcelony. Niezliczone atrakcje, parki rozrywki, dyskoteki, markowe sklepy, urokliwa plaża Fenals, to atuty które przyciągają turystów w rożnym wieku, z różnych zakątków świata.

   TERMINY

 01.07 - 13.07 .2018

 08.07 - 20.07 .2018

                   1999 zł /os - osoby dorosłe

 1859 zł - dzieci do 7 lat
(zakwaterowanie z rodzicami w pokoju)


Zgodnie z Ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. zmieniającą ustawę o usługach turystycznych, ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, obowiązuje dopłata 10 zł/os na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.


esp 06

barcelona 03

esp 02
ZAKWATEROWANIE

Hotel Central Park *** SIECI GUITART położony jest w sercu LLORET DE MAR, 400 metrów od plaży „Fanals”, uznawany przez wielu klientów za jeden z najatrakcyjniejszych obiektów hotelowych w Lloret de Mar. Na terenie kompleksu do dyspozycji wczasowiczów są : basen, korty tenisowe, siłownia, tarasy słoneczne, zielone patia opływające kwiatami, ozdobnymi krzewami ze sztucznymi wodospadami, duża klimatyzowana restauracja, sala telewizyjna, bar, pokoje z łazienkami oraz sejf za dodatkową opłatą w recepcji.

WYŻYWIENIE

•    pierwszy posiłek obiadokolacja, ostatni obiadokolacja w drodze powrotnej. W Hiszpanii 2 posiłki dziennie.
•    na trasie dojazdowej i powrotnej zapewniamy suchy prowiant i wodę mineralną. Przewidziane są postoje na dodatkowe posiłki we własnym zakresie.

PROGRAM

1 DZIEŃ

•    poranny wyjazd z Olsztyna w kierunku granicy z Niemcami, kolacja w restauracji, dalsza jazda do Francji.

2 DZIEŃ

•    po trampingowym śniadaniu z suchego prowiantu przyjazd do DISNEYLANDU położonego pod PARYŻEM. Wypoczynek i zabawa w parku rozrywki znanym nie tylko dzieciom na całym świecie. Całodniowy pobyt pozwoli poznać 4 krainy tego ogromnego świata Walta Disneya: ”Fantazja” - bajkowa kraina z zamkiem Śpiącej Królewny, ”Pogranicze” - znany z westernów Dziki Zachód ze wspaniałą górą piorunów, ”Przygoda” - kraina poszukiwaczy skarbów i świątynia Zagłady Indiany Jonesa, ”Wynalazki” - technologie i świat przyszłości z przepięknym Nautiliusem Kapitana Nemo. W Disneylndzie dostępne są liczne bary i restauracje;
•    wieczorny przejazd do hotelu pod PARYŻEM, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

3 DZIEŃ

•    po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd metrem/RERem do PARYŻA, rejs statkiem po SEKWANIE (opłata 15 euro/os) i zwiedzanie miasta z jego perspektywy : Wyspa La Cite i Katedra Notre Dame, budynek Luwru (z zewnątrz), Łuk Carusele, piramida, Ogrody Tuilerie, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Wieża Eiffla (wejście schodami na drugie piętro lub wjazd windą-dodatkowo płatny ok.6-12 euro);  
•    przejazd na obiadokolację w restauracji Self Service, wieczorny wyjazd do HISZPANII.

4 – 9 DZIEŃ -pobyt w LLORET de MAR

•    śniadanie trampingowe, wizyta w FIGUERES - mieście Salvadore Dali - wielkiego malarza katalońskiego, surrealisty i ekscentryka, jednego z najbardziej rozpoznawanych malarzy XX wieku;

•   przyjazd do LLORET DE MAR w godzinach południowych, zakwaterowanie, wypoczynek, pierwszy posiłek obiadokolajca w restauracji hotelowej w formie bufetu.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

•    BARCELONA: zwiedzanie miasta podczas przejazdu autokarem oraz pieszo: Stadion Camp Nou, który jest wizytówką klubu FC Barcelona (dla chętnych wejście na koronę stadionu i do muzeum za opłatą ok.  25 euro dla osób dorosłych), kościół Sagrada Familia zaprojektowany przez katalońskiego architekta Antonio Gaudiego-jedna z najbardziej znanych budowli w Europie, która trwa do dziś oraz Casa Mila i Casa Batllo- zaprojektowane również przez Gaudiego, spacer słynnym deptakiem La Ramblas do pomnika Kolumba. Na zakończenie wizyty w Barcelonie udział pokazie grającej fontanny Carlosa Buhigasa, pełnym magii oraz wyjątkowego uroku - cena ok. 35 euro /os;
•    TOSSA DE MAR: wycieczka do jednej z najpiękniejszych miejscowości na Costa Brava założonej przez Rzymian, położonej przy błękitnej zatoce i porcie z tysiącem łódek. W XII wieku mieszkańcy regionu wybudowali na wzgórzu cypla warowny zamek, kościół i średniowieczne miasto, którego wąskie, zabudowane uliczki prowadzą prosto do morza - cena ok. 10 euro /os;
•    MARINELAND - całodzienny pobyt i zabawa w fantastycznym parku rozrywki: liczne atrakcje wodne, baseny, zjeżdżalnie, sztuczna fala, pokazy tresury fok, delfinów i mini ZOO - cena ok. 35 euro /os.
•   WIECZÓR HISZPAŃSKI - wyjazd do Tordery na wieczorne show z poczęstunkiem, podczas którego wszytscy będą się dobrze bawić i zatańczą w rytmie gorącego Flamenko - cena ok. 25 euro/os.

10 DZIEŃ

•    po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, ostatnie zakupy i spacer nad morze, plażowanie;
•    popołudniowy wyjazd do MONAKO, drugiego po Watykanie najmniejszego państwa w Europie. Aktualnie sprawujący rządy Albert II jest synem Rainiera III z dynastii Grimaldich i słynnej aktorki Grace Kelly. Sercem księstwa jest MONTE CARLO, miasto znane m.inn. z prestiżowego wyścigu Grand Prix Formuły 1. Spacer ulicami miasta do najbardziej znanych obiektów: kasyno gier Monte Carlo, w którym całą swoją fortunę przegrał aktor Omar Szarif, ulice toru Formuły1, siedziba Automobilklubu Monako. pałac rodu Grimaldich,  przejazd nocny do WŁOCH.

11 DZIEŃ

•    śniadanie trampingowe, przejazd nad jezioro Garda;
•    całodniowy wypoczynek i zabawa w największym w północnych Włoszech Parku Rozrywki GARDALAND. Posiada ponad 40 niesamowitych atrakcji i podzielony jest na trzy strefy tematyczne: Fantasy, Adventure, Adrenaline. Największe zainteresowanie budzą: odwrócona kolejka górska kompleksy wodne ze zjeżdżalniami, spływ pontonami, karuzele, pokazy artystyczne oraz występy grup akrobatycznych. W kinie 4D film „Robots of Mars”. Na terenie parku znajdują się liczne bary i restauracje;
•    wieczorny przejazd do hotelu we Włoszech, obiadokolacja, nocleg.

12 DZIEŃ

•    po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski;
•    po przekroczeniu granicy w Polsce obiadokolacja w restauracji.

13 DZIEŃ

•    przyjazd do Olsztyna we wczesnych godzinach porannych.

ZAPEWNIAMY

•    transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc), obsługa 2 kierowców;
•    zakwaterowanie: 7 dni w Lloret de Mar, 1 nocleg w Paryżu, 1 nocleg we Włoszech;
•    wyżywienie zgodnie z opisem w programie (HP-2 posiłki dziennie);
•    opiekę licencjonowanego pilota-przewodnika;
•    całodniowy pobyt w Disneylandzie i Gardalandzie;
•    rejs statkiem po Sekwanie w Paryżu (opłata 15 eur/os);
•    ubezpieczenie NNW i KL.

DODATKOWO PŁATNE

•    100 euro /os na realizację programu, płatne w biurze: bilety wstępu do Disneylandu (49 eur/os), Gardalandu (45) oraz opłata klimatyczna (6 eur/os).

•    85 zł /os. wyjazd z Olsztyna, płatne przy rezerwacji;

•    150 zł /os. wyjazd z Warszawy, płatne przy rezerwacji;

•    170 zł /os. wyjazd z Gdańska, płatne przy rezerwacji;
•    dopłata do pokoju jednoosobowego: 490 zł /os.

Przedstawione programy mają charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz kondycji uczestników.
Oferta zawarta na portalu nie jest ofertą w ścisłym rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny poszczególnych imprez są uzależnione od aktualnego kursu euro i dolara w dniu dokonania rezerwacji i mogą różnić się od przedstawionych w portalu.

Oferta jest własnością BOT PROFESJONALL i jest chroniona prawami autorskimi.

 

GWARANTUJEMY BEZPIECZNE WAKACJE

gothaer - Dobre ubezpieczenia dla naszych klientów


WSPÓŁPRACA


allitaliaairlingusbritishplllot
lufthansaryanturkishwizz

polferiesstena
7islandsactivetalmaturbestrisenbutcomfortceasy-travel
eximfunclubgandalf-travelkonsorcjumlekierlogosOK-Tours
oskarnethpbpskarpawatrawygoda