JASTRZĘBIA GÓRA - język angielski z native speakerem - Profesjonall - Twoje biuro podróży

Zapraszamy po katalogi wypoczynku 2018.

 

Skorzystaj z wielu promocji.

 

JASTRZĘBIA GÓRA - język angielski z native speakerem

sia 04

ZAJĘCIA JĘZYKOWE KLASOWE

W czasie obozu native speakerzy poprowadzą lekcje w klasach z naciskiem na konwersacje, ale nie zabraknie także doskonalenia gramatyki, słownictwa i pisowni. Podział na grupy nastąpi na podstawie testu kwalifikacyjnego. Zajęcia językowe odbywają się w dwóch blokach - rano i po południu (2 x 1,5 h).

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE

Praktyczne ćwiczenia prowadzone są przez native speakerów. Proponujemy quizy i zabawy, ale też angażujemy młodych ludzi w przygotowanie i realizowanie gimnastyki, gier miejskich i innych aktywności przy wykorzystaniu ich indywidualnych zdolności. Możliwość zaprezentowania swoich umiejętności po angielsku jest dla nastolatków wielkim przeżyciem. Dzięki warsztatom językowym w terenie młodzież zyska większą płynność mówienia i rozumienia angielskiego w zakresie różnej tematyki.

STAWIAMY NA AKTYWNY WYPOCZYNEK:

W części pozalekcyjnej uczestnicy będą mogli korzystać z uroków pobytu nad Morzem Bałtyckim. Planujemy plażowanie, kąpiele w morzu, rozgrywki siatkówki i inne zajęcia sportowe. Dla chętnych nasi instruktorzy przeprowadzą zajęcia dziennikarstwa, przyrodnicze, survivalowe oraz z podstaw fotografii. Będzie również bubble football (odmiana piłki nożnej, w której zawodnicy grają w specjalnych kulach wypełnionych powietrzem) i laserowy paintball.

WIEK UCZESTNIKÓW

8 - 16 lat

terminy

cena

wyjazdy z

24.06 - 05.07.2018

06.07 - 17.07.2018

18.07 - 29.07.2018

30.07 - 10.08.2018

11.08 - 29.08.2018

1650 zł/os

1650 zł/os

1650 zł/os

1350 zł/os

1390 zł/os

Warszawy, Ostródy oraz innych miast w Polsce (informacja w biurze)

UWAGA !!! 

zapytaj o rabaty - 200 zł/os

ZAKWATEROWANIE

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY FENIKS - położony jest niecałe 400 m od morza, z dala od ruchliwych ulic, na terenie z dużą ilością zieleni obejmującym prawie 1,5 ha. Bogata infrastruktura ośrodka obejmuje: boisko do badmintona, boisko do siatkówki, wydzielone miejsce na ogniska oraz plac zabaw dla dzieci. Za ogrodzeniem zlokalizowane jest boisko do piłki nożnej. Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych (maks. 4-5 osób) z pełnym węzłem sanitarnym i balkonami. Dodatkowo sala TV, sala multimedialna z dostępem do internetu, sale sportowe do gry w ping-ponga i piłkarzyki, cztery sale do prowadzenia zajęć dydaktycznych.

WYŻYWIENIE

• trzy posiłki dziennie. Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni sniadanie plus suchy prowiant na drogę powrpotną.

ZAPEWNIAMY

•    transport autokar/PKP z wybranych miast za dodatkową opłatą;
•    zakwaterowanie zgodnie z opisem ( 11 lub 7 noclegów w ostatnim turnusie);
•    wyżywienie 3 x dziennie zgodnie z opisem;
•    realizację programu językowego, sportowego i zwiedzanie atrakcji w języku angielskim, bubble football i laserowy paintball, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyplon potwierdzający udział w Letniej Szkole Języka Angielskiego ATAS;
•    wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i native spikera;
•    materiały dydaktyczne i zeszyty ćwiczeń w języku angielskim;
•    ubezpieczenie NNW.

DODATKOWO PŁATNE ZAJĘCIA FAKULTATYWNE  

  • warsztaty tenisa ziemnego
9 pełnych godzin zajęć z instruktorem Szkoły Tenisa KAMSPORT (dotyczy czterech pierwszych turnusów). Cena: 300 PLN
7,5 godzin zajęć (dotyczy piątego turnusu). Cena: 250 PLNWarsztaty tenisa ziemnego obejmują: doskonalenie gry w tenisa ziemnego na korcie (korty oddalone są od ośrodka o ok. 100 m), zajęcia ogólnorozwojowe oraz zajęcia teoretyczne. Uczestnicy powinni posiadać własne rakiety (istnieje możliwość wypożyczenia rakiety na miejscu: 20 PLN/turnus).
Do nabycia: daszek tenisisty: 30 PLN; daszek + koszulka: 60 PLN
Zajęcia są realizowane w ciągu 3 do 7 dni pobytu, w zależności od warunków pogodowych. Warsztaty realizowane przy minimum 10 osobach.
  • warsztaty taneczne

10 godzin zajęć tanecznych z instruktorem (każda po 45 minut), doskonalenie technik tańca (dotyczy czterech pierwszych turnusów). Cena: 100 PLN
7 godzin zajęć tanecznych z instruktorem (każda po 45 minut), doskonalenie technik tańca (dotyczy piątego turnusu). Cena 70 PLN

  • wycieczka do Aquaparku w Sopocie
2 godzinny pobyt w Aquaparku oraz spacer po najciekawszej części miasta (przy zgłoszeniu się minimum 20 osób). Cena: 65 PLN

UCZESTNICY POWINNI POSIADAĆ

•    aktualną legitymację szkolną;
•    osobiste przybory toaletowe, ręczniki;
•    letnią odzież, wygodne obuwie, sandały sportowe;
•    mały podręczny plecak, kieszonkowy słownik;
•    kosmetyki i medykamenty zapobiegające poparzeniom słonecznym, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, własne leki oraz środki na ewentualną chorobę lokomocyjną;
•    sugerowane przez nas kieszonkowe na własne wydatki ok 80 zł/os.

Przedstawione programy mają charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz kondycji uczestników.
Oferta zawarta na portalu nie jest ofertą w ścisłym rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny poszczególnych imprez są uzależnione od aktualnego kursu euro i dolara w dniu dokonania rezerwacji i mogą różnić się od przedstawionych w portalu.

Oferta jest własnością BOT PROFESJONALL i jest chroniona prawami autorskimi.

 

GWARANTUJEMY BEZPIECZNE WAKACJE

gothaer - Dobre ubezpieczenia dla naszych klientów


WSPÓŁPRACA


allitaliaairlingusbritishplllot
lufthansaryanturkishwizz

polferiesstena
7islandsactivetalmaturbestrisenbutcomfortceasy-travel
eximfunclubgandalf-travelkonsorcjumlekierlogosOK-Tours
oskarnethpbpskarpawatrawygoda