Nasza misja - Profesjonall - Twoje biuro podróży

KOLONIE i OBOZY 2019 - PROMOCJE !

 

 

Nasza misja

 

logo"Profesjonall"
Biuro Obsługi Turystycznej Iwona Pietrasiuk


Biuro Podróży „PROFESJONALL” działa w oparciu o ustawę o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2004 r. Nr 223, poz. 2268) z późniejszymi zmianami.

Firma legitymuje się:

  • wpisem do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Warmińsko-Mazurskiego numer 12/2009
  • ubezpieczeniem turystycznym z tytułu prawidłowego wykonania usługi
  • certyfikatem Polskiej Izby Turystyki

WASZA RADOŚĆ JEST NASZYM CELEM

Jest tyle ciekawych miejsc na świecie, które warto zobaczyć. My o tym wiemy, dlatego chcemy spełniać Wasze marzenia o niezwykłej turystycznej wyprawie, pokazać świat pełen przygód, nowych ludzi i pięknych miejsc, do których możecie dotrzeć razem z nami.

JAKIE SĄ NASZE MARZENIA?

Marzymy o tym, by każdy klient był zadowolony ze współpracy z nami i powracał do nas nie jeden raz.

Kim jesteśmy?

Korzenie działalności turystycznej pracowników firmy sięgają 1986 roku. Tak długi staż w branży turystycznej zobowiązuje i inspiruje do tworzenia coraz to ciekawszych produktów turystycznych, umożliwiających poznanie pięknych zakątków nie tylko naszego kraju, ale też do podróżowania i wypoczynku w lepszych i komfortowych warunkach.

Nasza działalność

Dzięki naszej pasji i nieograniczonym pomysłom, wsparciu przyjaciół, licencjonowanych pilotów oraz przewodników, którzy wnieśli olbrzymią wiedzę, budujemy coraz to ciekawsze produkty turystyczne dla wielu odbiorców na rynku popytu turystycznego.

Wieloletnie obserwacje i analiza potrzeb naszych klientów, sprawiły, że w działalności biura, jako organizatora imprez turystycznych, wyodrębniliśmy obecnie główne trzy kierunki: kolnie dla dzieci i obozy młodzieżowe, wycieczki i imprezy integracyjne dla firm oraz pielgrzymki.

Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży obejmuje tworzenie i realizację edukacyjnych wycieczek szkolnych, kolonii i obozów młodzieżowych nie tylko na terenie Polski. Cieszącymi się dużym powodzeniem kierunkami wypoczynku najmłodszych, są w ostatnich latach Włochy, Hiszpania, Bułgaria oraz wypady do Francji, Czech, Węgier i Słowacji. Najmłodsi są naszym najbardziej wymagającym klientem i nie ukrywamy, że dla nich turystykę organizujemy ze szczególną starannością i świadomością wielkiej odpowiedzialności. Wiemy, że oddając nam pod opiekę swoje pociechy, oczekujecie Państwo od nas szczególnej o nie troski i zapewnienia im bezpieczeństwa. Dlatego też organizując im wypoczynek proponujemy sprawdzonych gestorów bazy noclegowej, transportowej, zapewniamy profesjonalną, wykwalifikowaną i wrażliwą na potrzeby dzieci kadrę pedagogiczną. Dbamy o odpowiednie wyżywienie, miłą atmosferę i prawidłowo dobrany do wieku uczestników program kolonii, obozów młodzieżowych oraz wycieczek edukacyjno-krajoznawczych, który spełni oczekiwania i wymagania młodzieży. To główne atuty naszych imprez dla najmłodszych turystów.

Następną ważną i cieszącą się dużym powodzeniem gałęzią naszej działalności jest organizacja wycieczek i imprez integracyjnych dla pracowników Firm. Stanowi ona dla nas niejednokrotnie wielkie i nowe wyzwanie. Musimy doskonale poznać Klienta i jego potrzeby, by opracować ciekawy program i dobrać odpowiednie świadczenia, tak by urzeczywistnić marzenia. Począwszy od merytorycznej obsługi w biurze, poprzez wysokiej klasy hotele, dobre wyżywienie, merytoryczną obsługę pilotów i przewodników, aż po wszelkie atrakcje dodatkowe, animację, wieczorki regionalne czy muzykę. Zawsze staramy się, by spełnić oczekiwania uczestników naszych imprez. Programy opracowujemy w oparciu o współpracę z profesjonalistami, a Państwa uwagi i sugestie zawsze bierzemy do serca. Pragniemy, by podróż, którą odbędziecie dzięki naszemu wsparciu była właśnie tą, o której marzyliście.

Pielgrzymki są naszym najmłodszym kierunkiem działalności. Wraz z Państwem odwiedzamy najpiękniejsze Sanktuaria Maryjne, podążamy śladami Apostołów i Świętych. W poznaniu i zrozumieniu tajemnic tych wyjątkowych miejsc pomogą Państwu nasi piloci, przewodnicy z wieloletnim doświadczeniem, a także księża, dzięki którym zapewniamy Państwu m. in. Msze święte we wszystkich wyjątkowych miejscach. Przeżycia duchowe wzbogacamy zwiedzaniem niejednokrotnie najpiękniejszych miejsc w Europie, przybliżając kulturę i tradycje odwiedzanych miejsc i kontynentów.

Jesteśmy również agentem wielu znanych touroperatorów imprez turystycznych. Wśród nich są takie firmy jak Lekier, Exim Tours, Alfa Star, Jet Touristic, Wezyr, Oasis Tours, Funclub, Gandalf Travel, Sun and Fun, Almatur, Logostour, Adriatyk, Lingwista, GTI, Mediterraneum, Centrum Turystyki Oskar, Konsorcjum PBP, OK Tours, Wygoda Travel, Opal Travel, Orlando Travel i wiele innych.

W naszym biurze każdy dokonać może zakupu biletu na przeloty tanimi liniami lotniczymi. W stałej sprzedaży posiadamy duży wybór zmieniających się codziennie ofert last minute, wycieczek autokarowych, lotniczych i wczasów z „gwarancją słońca”.

Nasza nazwa nie jest przypadkowa!

Jest naszą dewizą! Tworzymy firmę, z której jesteśmy dumni!

Duże doświadczenie w branży turystycznej, rzetelność i jakość zdobywamy dzięki permanentnemu pogłębiani naszej wiedzy, uczestnictwu w szkoleniach branżowych, zdobywaniu nowych uprawnień turystycznych. Dążymy do realizacji imprez na jak najwyższym poziomie, rozszerzaniu naszej oferty i satysfakcji klientów z poziomu usług, które im świadczymy.

Coraz to większa rzesza zadowolonych z naszych usług klientów, to dla nas wielka satysfakcja i doping do jeszcze większego zaangażowania i merytoryczności.

Każdy kto do nas dotrze otrzyma pełen pakiet rzetelnych informacji i wsparcie, po to by mógł z wielką satysfakcją wybrać I Odbyć podróż o której marzy.

Przedstawione programy mają charakter ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz kondycji uczestników.
Oferta zawarta na portalu nie jest ofertą w ścisłym rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny poszczególnych imprez są uzależnione od aktualnego kursu euro i dolara w dniu dokonania rezerwacji i mogą różnić się od przedstawionych w portalu.

Oferta jest własnością BOT PROFESJONALL i jest chroniona prawami autorskimi.

 

GWARANTUJEMY BEZPIECZNE WAKACJE

gothaer - Dobre ubezpieczenia dla naszych klientów


WSPÓŁPRACA


allitaliaairlingusbritishplllot
lufthansaryanturkishwizz

polferiesstena
7islandsactivetalmaturbestrisenbutcomfortceasy-travel
eximfunclubgandalf-travelkonsorcjumlekierlogosOK-Tours
oskarnethpbpskarpawatrawygoda