Dla dzieci i młodzieży

BONY TURYSTYCZNE

jesteśmy na TAK !

W naszym biurze możesz za wakacje zapłacić bonem turystycznym !

                 WSPIERAMY UKRAINĘ

Prosta rezerwacja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

693 140 330 

 

Jarosławiec - maluchy na plaży

JAROSŁAWIEC to jedna z polskich miejscowości wypoczynkowych położona na Pomorzu Środkowym. Słynie z fantastycznych zachodów słońca, bogactwa lasów i piaszczystych plaż. Specyficzny i zdrowotny mikroklimat zawdzięcza Jarosławiec sosnowym lasom, unikatowej sośnie czarnej, daglezjom i modrzewiom.

W programie czekają na Was wspaniałe rozrywki, ale nie zabraknie również czasu na wymarzony odpoczynek i plażowanie. Szum fal majestatycznego Bałtyku, gorący piasek pięknych plaż, krzyk mew, zdrowy jod, życzliwa kadra i wesoła zabawa z rówieśnikami... po takiej pierwszej kolonii wszyscy będą niecierpliwie czekali na następne.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek wczasowo - kolonijny (www.baltycki-jaroslawiec.pl) położony jest w odległości ok. 500 m od centrum Jarosławca oraz 150 m od morza.

Zakwaterowanie w turnusie I i II - nowe domki wykonane z drewnianych balików. Drzwi wejściowe i okna znajdują się od frontowej części budynku. Domki położone są w rzędach. Każdy domek to jeden pokój z łazienką, w każdym pokoju znajduje się TV.

Zakwaterowanie w turnusie II, IV, V i VI - pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami i TV.

Na terenie obiektu: stołówka, plac zabaw, boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, karaoke, świetlica ze sprzętem rekreacyjnym, piłkarzyki, bilard, stoły do ping-ponga. Teren w całości jest ogrodzony.

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny BAŁTYCKI www.baltycki-jaroslawiec.pl powstał w 2018 roku na bazie zabytkowego siedliska, wybudowanego z czerwonej cegły. Wraz z nowo odrestaurowaną częścią hotelową, gastronomiczną i infrastrukturą rekreacyjną obecnie stanowi całoroczny, duży kompleks wypoczynkowo-edukacyjny dla dzieci i młodzieży.

WYŻYWIENIE

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek – urozmaicona kuchnia domowa.

Śniadanie i kolacji w formie bufetu, obiady serwowane. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni - śniadanie i suchy prowiant na drogę powrotną.

W PROGRAMIE

całodzienna zabawa w Aquaparku Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu: basen ze sztuczną falą - głębokość od 0 do 1,60 m basen rekreacyjny z rwącą rzeką o długości 55 metrów i zjeżdżalniami, gejzery powietrzne i wodne, zjeżdżalnie. Nasze dzieci korzystają z basenów przystosowanych dla najmłodszych;

• spacery promenadą w Łebie, do portu jachtowego, zobaczymy piernikowy dom postawiony do góry nogami;

wybierzemy się do Galerii Rybackiej gdzie sprawdzimy jak w dawnych czasach wyglądały mieszkania ludzi morza, w warsztacie szkutnika podziwiać będziemy sześciometrową drewnianą łódź. Dowiemy się jaki rodzaj sieci jest stosowany przy połowie poszczególnych gatunków ryb, a w tak zwanym kąciku nawigatora porównamy wygląd starych i nowych, współcześnie stosowanych map rybackich, dowiemy się co to jest "maszoperia" i wiele innych ciekawostek;

odwiedzimy Muzeum Bursztynu, w którym zobaczymy m.in. bursztynowy las, kopalnię bursztynu oraz inkluzje - niesamowite ciekawostki, czyli dawne owady i inne żyjątka zatopione w jantarze;

na plaży fajnie jest: czeka nas "opalanko i kąpanko" w morzu (oczywiście pod okiem ratownika), skoki przez fale, rzeźbienie morskich stworów w piasku, konkurs na największy zamek z piasku, rozgrywki w kapsle, gra balonami wypełnionymi wodą, szukanie skarbów wyrzuconych przez morze, z których wykonamy „pamiątki znad morza”;

wybierzemy się z wizytą w Bikini Dolnym do SpongeBoba Kanciastoportego i Patryka Rozgwiazdy: gdzie każdy stworzy ulubioną postać z kreskówki, zbudujemy miasteczko Bikini, przygotujemy kraboburgery, będziemy łapać meduzy, puszczać bańki mydlane i robić dużo kanciastych dowcipów i hałasu;

kąpiel i zabawa w krytym basenie z podgrzewaną wodą (1x w turnusie), 

• pierwszy samodzielny shopping day – zakupowe szaleństwo w kramikach z pamiątkami pod okiem wychowawców;

przygotowanie ogniska: zbieranie chrustu, układanie ogniska, pieczenie kiełbasek;

• program animacyjny, Neptunalia, dla Chętnych "chrzest kolonijny", zabawa w chowanego i podchody oraz piracka dyskoteka !

• wspólne śpiewanie piosenek o tematyce nie tylko morskiej. .

ZAPEWNIAMY

• transport autokarem pod opieką konwojentów i kadry;
• zakwaterowanie w ośrodku kolonijnym – domki i pokoje z łazienkami;
• wyżywienie zgodnie z opisem – 3 razy dziennie wraz z podwieczorkiem;
• program rekreacyjny, sportowy i animacyjny;
• realizację programu turystycznego i animacje integracyjne;
• wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, opiekę medyczną i ratownika morskiego;
• zajęcia sportowe i konkursy;
• ubezpieczenie NNW.

*Dopłaty za wyjazd z wybranego miasta

dojazd własny - 0 zł /os  Olsztyn - 185 zł/ os Morąg - 195 zł /os
 Ełk - 205 zł/ os Ostróda - 185 zł /os  

UWAGA!

Na terenie Polski wyjazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami, minibusami pod opieką konwojenta przy min. 4 uczestnikach. W przypadku braku wymaganych min. 4 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku uczestnik  wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej Za brak legitymacji szkolnej uczestnik koloni zobowiązany jest do dopłaty do pełnego biletu.

UCZESTNICY POWINNI POSIADAĆ

• legitymację szkolną z numerem PESEL;
• osobiste przybory toaletowe, ręczniki;
• letnią odzież, wygodne obuwie, sandały sportowe, kurtkę nieprzemakalną, mały podręczny plecak. strój i klapki kąpielowe, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne;
• kosmetyki i medykamenty zapobiegające poparzeniom słonecznym;
• własne leki oraz środki na ewentualną chorobę lokomocyjną.

**obowiązkowe dopłaty:

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie nowo utworzonego Turystycznego Funduszu Pomocowego i wysokości jego składki– dodatkowa opłata 2 zł na TFP.

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – dodatkowa opłata 2 zł na TFG.

 

WIEK UCZESTNIKÓW

6 - 10 lat

 

TERMINY

03. 07-10.07.2022

10. 07-17.07.2022 - brak miejsc

17. 07-24.07.2022 - brak miejsc

24. 07-31.07.2022

31. 07-07.08.2022 - ostatnie 5 miejsc

07. 08-14.08.2022 - brak miejsc

CENA**

od 1 530 zł/os

Rezerwacja krok po kroku

 Offer

Image

 Hotel Aquapark Health Resort & Medical Spa Panorama Morska All Inclusive,  Postomino - trivago.pl

 Ośrodek Wczasowo - Kolonijny Barka, ul. Bałtycka 67, Jarosławiec - Ośrodki  Wypoczynkowe Jarosławiec » e-turysta.pl

Fajna kolonia z petardą – Jarosławiec – Ale Fajnie

Image