Dla dzieci i młodzieży

BONY TURYSTYCZNE

jesteśmy na TAK !

W naszym biurze możesz za wakacje zapłacić bonem turystycznym !

                 WSPIERAMY UKRAINĘ

Prosta rezerwacja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

693 140 330 

 

Bułgaria - Złote Piaski

BUŁGARIA – przeżywa „drugą młodość”, z roku na rok staje się bardziej atrakcyjna i bardziej popularna wśród turystów. Tu nie ma czasu na nudę. Miejscowości położone na Złotej Riwierze oferują ciągle powstające nowe centra rozrywkowe, aqua parki, puby, nowoczesne dyskoteki, nowe zaplecze turystyczne, hotelowe oraz świetnie zagospodarowane plaże.

ZŁOTE PIASKI - miejscowość jest położona ok. 15 km od Warny. Złote Piaski to najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie.

Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach, sklepiki i kramy z bułgarskimi różnościami, mnóstwo słońca oraz ciepłe morze.

ZAKWATEROWANIE

NOWOCZESNY Hotel CARNIVAL*** (po generalnym remoncie w 2021 r.) położony jest w samym centrum Złotych Piasków, ok. 250 m od plaży. Zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką i łazienką. Wszystkie pokoje są całkowicie odnowione. Hotel ma całodobową ochronę i jest ogrodzony. Jest to hotel stricte młodzieżowy. Do dyspozycji uczestników : TRZY ODKRYTE BASENY, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie, restauracja z tarasem, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, gabinet lekarski, Wi-Fi – bezpłatne w holu koło recepcji, lobby z grami internetowymi, Wi-Fi płatne w pokojach, amfiteatr, salka zajęciowa oraz duża profesjonalna sala animacyjna o wymiarach 120 m2.

WYŻYWIENIE

• all inclusive w Złotych Piaskach: trzy posiłki dziennie w formie bufetu (kuchnia bułgarska) oraz dodatkowe przekąski oraz woda dostępna przez cały dzień. Pierwszy posiłek w hotelu obiadokolacja, ostatni obiad.

PROGRAM

1 DZIEŃ

• poranny wyjazd z wybranej miejscowości w Polsce, przejazd w kierunku granicy ze Słowacją;

2 DZIEŃ

• przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię;

3 DZIEŃ

• przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie, odpoczynek, obiad, zapoznanie z infrastrukturą obiektu i okolicą, zajęcia w grupach, kolacja, nocleg;

4 - 10 DZIEŃ

• wypoczynek na Bułgarskiej Riwierze, realizacja programu rekreacyjnego, turystycznego oraz sportowego, plażowanie, kąpiele w morzu i na basenie przy hotelu;

• całodzienna wycieczka do: NESSEBAR + AQUAPARK NESSEBAR: odwiedzicie najpiękniejsze miasto w Bułgarii, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego UNESCO. Wypad zakończycie wizytą w największym Aquaparku na Bałkanach: zjeżdżalnie, kamikaze, tsunami, baseny z jacuzzi i surfing basen !!!;

•  wycieczka do WARNY: pospacerujecie po stolicy bułgarskiego wybrzeża, zrobicie zakupy. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach;

CLUBBING SHOW: wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. PR. CLUB, ARROGANCE (za dodatkową opłatą wejście dla osób pow. 16 roku życia);

KEEP CALM & RELAX! chillout na plaży, kąpiele w morzu, animacje przy basenie;

SPEED DATING… czyli ile wiesz o swoich kumplach?;

FLUO NIGHT: body painting farbami fluo;

ŚWIĘTO HOLI: prawdziwe święto kolorów i radości połączone z wieczornym wyjściem na promenadę;

SPEEDMINTON BULGARIAN OPEN – plażowe zawody w speedmintona;

AQUA ZUMBA: to totalny SZTOS!;

BALCAN SELFIE PROJECT: zwariowany konkurs na najlepsze selfie w bałkańskich klimatach;

ATERMELON CHELLANGE: mega zawody sportowe bez spinki i przeginki!;

WATER WAR: wodna bitwa na balony;

• udział w imprezach organizowanych przez animatorów w ciągu dnia i wieczorem, gry i zabawy na plaży, plażowanie na słonecznej plaży i kąpiele w morzy pod okiem ratowników,

FAKULTATYWNY PROGRAM TURYSTYCZNY - dla chętnych - grupa min 25 osób.

MONASTYR AŁADŻA – wycieczka piesza dla tych co nie potrafią usiedzieć na miejscu! To będzie mega sprawdzian Waszej kondycji w epickim stylu. Zobaczycie skalny klasztor z XIII w., w całości wykuty przez Mnichów siłą ich własnych rąk. Cena z zeszłego roku ok. 5 euro/os.

• JEEP SAFARIwyprawa wojennymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach dostarczy Wam niezwykłych wrażeń! Totalny off-road 4x4! Mega chillout w bałkańskim stylu. Sportowe animacje, nauka strzelania do celu i tradycyjna bułgarska szamka w doborowym towarzystwie. Cena z zeszłego roku ok. 35 euro/os.

• BAŁCZIK i PRZYLĄDEK KALIAKRA - przylądek Kaliakra nie jest dla ludzi o słabych nerwach! 70 – metrowe klify – a wy na samym szczycie. Totalna potęga przyrody! To nie wszystko. Przed Wami wycieczka do fantastycznej dżungli - ogrodu botanicznego rumuńskiej królowej Marii. To robi wrażenie. Do tego smaczne jedzonko. TOP 1 na liście fakultetów. Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.

• WIOSKA BUŁGARSKA – Matka Natura to totalna wariatka! Zobaczycie fenomenalne kamienne figury, które zachowały się przez tysiące lat. Przed Wami przejażdżka łódką po fenomenalnym Kamiennym Lesie. Poznacie też bułgarski FOLK próbując regionalnych pyszności i bawiąc się w tradycyjnym bałkańskim stylu. WIOSKA BUŁGARSKA to zdecydowany MUST HAVE! Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os.

• BAŁKAŃSKI WIECZÓR – bałkańska uczta w epickim wykonaniu! Lokalne napoje, pyszne jedzenie NO LIMIT! A do tego pokazy tańca Horo, muzyka i zabawa do późnego wieczora. Poznajcie bułgarską kulturę w zupełnie innym klimacie. Cena z zeszłego roku ok. 40 euro/os..

11 DZIEŃ

• wczesne śniadanie, wykwaterowanie z hotelu;

• wyjazd z Bułgarii w drogę powrotną na Słowację - nocny przejazd.

12 DZIEŃ

• dalsza jazda do poszczególnych miast Polski;

• zakończenie wypoczynku w późnych godzinach wieczornych.

ZAPEWNIAMY W CENIE

• transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, dvd, cafe bar), obsługę 2 kierowców;
• zakwaterowanie:  7 lub 8 noclegów w Złotych Piaskach w zależności od wybranego terminu;
• wyżywienie ALL INCLUSIVE w hotelu w Bułgarii zgodnie z opisem w programie;
• kadrę pedagogiczną, opiekę medyczną oraz kierownika/rezydenta w hotelu;
• realizację programu rekreacyjnego i turystycznego;
• ubezpieczenie NNW i KL i bagaż.

DODATKOWO PŁATNE

• 50 eur/os – wydatki programowe wraz ze wstępami do zwiedzanych obiektów, opłaty klimatyczne;
• 20 eur/os - hotel w Złotych Piaskach pobiera przy zakwaterowaniu uczestników, kaucję zwrotną. Jest ona od nas niezależna i zwracana przy wykwaterowaniu jeśli uczestnicy nie wyrządzili żadnych zniszczeń w pokojach i pomieszczeniach im dostępnym. W takim wypadku sporządzany jest przez kadrę/kierownika, obsługę hotelową oraz uczestnika odpowiedni protokół.

UCZESTNICY POWINNI POSIADAĆ

• obowiązkowo aktualny, ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu z obozu, paszport lub dowód osobisty;
• legitymację szkolną z numerem PESEL;
• Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego wydaną przez NFZ (karta bezpłatna);
• osobiste przybory toaletowe, ręczniki plażowe, strój i klapki kąpielowe;
• letnią odzież, wygodne obuwie, sandały sportowe;
• mały podręczny plecak, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne;
• kosmetyki i medykamenty zapobiegające poparzeniom słonecznym;
• własne leki oraz środki na ewentualną chorobę lokomocyjną;
• sugerowane przez nas kieszonkowe na własne wydatki ok. 130 euro.

* DOPŁATY ZA WYJAZD 

wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy grupie minimum 6 uczestników!

Olsztyn- 255zł/os Toruń - 235 zł/os Bydgoszcz -220zł/os
Morąg - 265 zł/os Ełk - 305 zł/os(pow. 6osób) Ostróda - 255 zł/os

Na terenie Polski przejazdy w ramach połączeń antenowych realizowane będą w formie przejazdów pociągami, autokarami i minibusami, zawsze pod opieką konwojenta. W przypadku braku wymaganych min. 6 osób biuro ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Anulacja przejazdu antenowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z obozy. W takim przypadku uczestnik ma prawo wybrać wyjazd z innej miejscowości, z której wyjazd jest gwarantowany.

** Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie nowo utworzonego Turystycznego Funduszu Pomocowego i wysokości jego składki– dodatkowa opłata 10 zł na TFP.

* Od 01.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – dodatkowa opłata 10 zł na TFG.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

•   ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży opłata +110 zł

•  ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantannę opłata +160 zł

•  ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantannę dla chorób przewlekłych (CP) opłata +215 zł

•  ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut opłata +100 zł

•  ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) opłata + 100 zł.

 

WIEK UCZESTNIKÓW

12 - 18 lat

 

TERMINY - oferta na zapytanie !


CENA*/**

 

 

Złote Piaski i Słoneczny Brzeg: okno wystawowe komunizmu. Dalej był drut  kolczasty z prądem

GRIFID HOTEL BOLERO ZŁOTE PIASKI

Zdjęcia: Neseber, Burgas, Wspomnienia z wakacji I- NESEBER, BUłGARIA

Moje piękne miejsca...: Bułgaria - Neseber

Co zwiedzić w Warnie?

Warna w Bułgarii - przewodnik po mieście oraz wycieczki po kurortach  Bułgarii

Aqua zumba Ośrodek Moczydło - Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa