Dla dzieci i młodzieży

BONY TURYSTYCZNE

jesteśmy na TAK !

W naszym biurze możesz za wakacje zapłacić bonem turystycznym !

                 WSPIERAMY UKRAINĘ

Prosta rezerwacja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

693 140 330 

 

Jastrzębia Góra i język angielski

Wakacje nad Bałtykiem i letnia szkołą językowa to gwarancja najlepszej zabawy! W obozowym planie dnia słowo nuda nie istnieje, a każdy dzień daje mnóstwo powodów do uśmiechu. Zajęcia sportowe, gry, warsztaty i inne atrakcje uzupełnia obecność native speakerów. Pod ich czujnym i troskliwym okiem wspólne zadania językowe i konwersacje stają się czystą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

UWAGA ! Rezerwując wakacje w Polsce możesz opłacić część kosztów wyjazdu Polskim Bonem Turystycznym - informacja w biurze. Klient może wykorzystać bon o wartości do 500 zł/dziecko.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna położony jest w odległości ok.300 m od morza na rozłożystym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie pośród sosnowego lasu wydmowego, w zachodniej części Jastrzębiej Góry. Nadmorska promenada z atrakcjami, sklepikami i restauracjami oddalona jest kilka minut spacerem. Pozwala to na nieograniczone korzystanie z plaży i atrakcji w centrum miasta. Zakwaterowanie w budynku hotelowym. Do dyspozycji pokoje wieloosobowe (2-5 osób) z łazienkami oraz typu studio (3+3 lub 2+4) ze wspólną łazienką. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka, sala dyskotekowa, stoły do ping-ponga, piłkarzyki, pracownie do prowadzenia zajęć dydaktycznych, a także boisko wielofunkcyjne (do piłki nożnej, siatkowej, koszykowej i do tenisa) oraz siłownia zewnętrzna. OW „Diuna”, ul. Polna 1, 84-104 Jastrzębia Góra.

WYŻYWIENIE

• trzy posiłki dziennie w stołówce ośrodka: śniadania, obiady i podwieczorki. Pierwszy kolacja, ostatni śniadanie i suchy prowiant na wyjazd.

PROGRAM JĘZYKOWY

z native speakers

• codzienne zajęcia teoretyczne z języka angielskiego w wymiarze 20 godzin lekcyjnych prowadzone przez native speakerów w klasach, przyswajanie nowych słówek, gramatyki, pisowni oraz konwersacja;
• zajęcia w terenie w języku angielskim w wymiarze 30 godzin;
• warsztaty praktyczne w języku angielskim. Proponujemy quizy i zabawy, ale też angażujemy młodych ludzi w przygotowanie i realizowanie gimnastyki, gier miejskich i innych aktywności przy wykorzystaniu ich indywidualnych zdolności. Chcemy też aby każdy miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności po angielsku, co jest dla nastolatków wielkim przeżyciem. Dzięki warsztatom językowym w terenie młodzież zyska większą płynność mówienia i rozumienia angielskiego w zakresie różnej tematyki.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W KLASACH:
W czasie obozu native speakerzy oraz lektorzy języka angielskiego poprowadzą lekcje w klasach z naciskiem na konwersacje oraz poszerzanie słownictwa. Podział na grupy nastąpi na podstawie testu kwalifikacyjnego. Zajęcia językowe odbywają się w dwóch blokach rano i po południu (2 x 1,5 godz.).

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE:
Praktyczne ćwiczenia prowadzone przez native speakerów i lektorów. Proponujemy quizy i zabawy, ale też angażujemy młodych ludzi w przygotowanie i realizowanie gimnastyki, gier miejskich i innych aktywności przy wykorzystaniu ich indywidualnych zdolności. Możliwość zaprezentowania swoich umiejętności po angielsku jest dla nastolatków wielkim przeżyciem. Dzięki warsztatom językowym
w terenie młodzież zyska większą płynność mówienia i rozumienia angielskiego w zakresie różnej tematyki. Wymagania językowe wobec uczestników:
znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym.

PROGRAM REKREACYJNY

• warsztaty i aktywny wypoczynek : w programie dla wszystkich chętnych: warsztaty modowe, przyrodnicze, survivalowe, podstaw fotografii, promowania zdrowego stylu życia, zajęcia bezpiecznego korzystania z portali społecznościowych, a także wiele innych;
• zajęcia sportowe : Archery Tag - łucznictwo;
• LASEROWY PAINTBALL – gra rozgrywana na świeżym powietrzu, to sport zespołowy bardzo podobny do klasycznego Paintballa, gdzie gracze konkurują ze sobą w dwóch zespołach. Rolę kulek w Laser Tagu przejmują fale podczerwieni emitowane z karabinu. Następnie są one wychwytywane przez specjalne czujniki noszone przez graczy. Sprawia to, że gra nie powoduje urazów, udział w niej może wziąć każdy, bez względu na predyspozycje i wiek;
• konkursy piosenek, kalambury, wybory Miss i Mistera;
konkurs budowli piaskowych, Neptunalia - spotkanie z Neptunem i Prozerpiną, plażowanie i kąpiele w morzu.

PROGRAM RAMOWY

1 DZIEŃ

• wyjazd grupy zgodnie z rozkładem jady w kierunku JASTRZĘBIEJ GÓRY;
• przyjazd do ośrodka kolonijnego, zakwaterowanie po godzinie 17.00, podział na grupy, zapoznanie się z infrastrukturą obiektu i regulaminem wypoczynku;
• kolacja, nocleg;

2 - 10 DZIEŃ

• wypoczynek i realizacja programu turystycznego, integracyjnego i sportowego:

* ognisko z pieczeniem kiełbasek;

* zabawy integracyjne na terenie ośrodka;

* plażowanie i kąpiele wodne w morzu;

* warsztaty modowe, przyrodnicze i filmowe;

* zajęcia sportowe...;

11 DZIEŃ

• po śniadaniu wykwaterowanie z ośrodka i wyjazd w drogę powrotną;
• zakończenie wypoczynku w godzinach wieczornych.

ATRAKCJE FAKULTATYWNE

• warsztaty tenisa ziemnego z elementami języka angielskiego (realizowane przy min. 5 osobach): 9 pełnych godzin zajęć z instruktorem Szkoły Tenisa KAMSPORT obejmujących: doskonalenie gry w tenisa ziemnego na korcie (kort na terenie ośrodka), zajęcia ogólnorozwojowe i zajęcia teoretyczne. Uczestnicy powinni posiadać własne rakiety (istnieje możliwość wypożyczenia rakiety na miejscu: 20 zł/turnus). Zajęcia są realizowane w ciągu 3 do 7 dni pobytu w zależności od warunków pogodowych. Opłata 320 zł/os.

• warsztaty taneczne z elementami języka angielskiego (realizowane przy min. 5 osobach): 8 zajęć tanecznych z instruktorem, (każde zajęcia po 60 minut), nauka i doskonalenie technik tańca. Opłata 100 zł/os.

• wycieczka do Aquaparku (realizowana przy zgłoszeniu min. 20 osób): 2 godzinny pobyt w Strefie Rozrywki Wodnej w Redzie. Opłata 85 zł/os.

ZAPEWNIAMY

• transport z wybranej miejscowości za dopłata (poniżej) pod opieką kadry;
• zakwaterowanie w ośrodku kolonijnym – pokoje z łazienkami;
• wyżywienie zgodnie z opisem – 3 razy dziennie wraz z podwieczorkiem;
• bogaty program rekreacyjny, sportowy i animacyjny;
• program szkoleniowy, materiały i zeszyty dydaktyczne do nauki języka;
• wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, native speakerów, opiekę pielęgniarki i lekarza oraz ratownika morskiego;
• pamiątkową koszulkę z wypoczynku;
dyplom potwierdzający uczestnictwo w • Letniej Szkole Języka Angielskiego;
ubezpieczenie NNW.

UCZESTNICY POWINNI POSIADAĆ

• legitymację szkolną z numerem PESEL;
• osobiste przybory toaletowe, ręczniki;
• letnią odzież, wygodne obuwie, sandały sportowe, kurtkę nieprzemakalną, mały podręczny plecak. strój i klapki kąpielowe, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne;
• kosmetyki i medykamenty zapobiegające poparzeniom słonecznym;
• własne leki oraz środki na ewentualną chorobę lokomocyjną.

DOPŁATY do transportu z wybranej miejscowości

WARSZAWA - dopłata 240 zł/os

Dworzec Zachodni PKS, stanowisko 11

- wyjazd o godz. 06.00/rano; powrót godz. 19.45.

ŁÓDŹ - dopłata 220 zł/os

Dworzec PKP Łódź Widzew, ul. Służbowa 8 (parking przed budynkiem dworca)

- wyjazd o godz. 08.00/rano; powrót godz. 17.45

TORUŃ - dopłata 200 zł/os

Dworzec PKP Toruń Miasto, Pl. 18 Stycznia 4

- wyjazd o godz. 11.00 w południe; powrót godz. 14.45

**obowiązkowe dopłaty:

- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os

- Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os

   

WIEK UCZESTNIKÓW

11 - 17 lat

 

TERMINY i CENY**

07.07 - 17.07.2022

18.07 - 28.07.2022

29.07 - 08.08.2022

09.08 - 19.08.2022

2 099 zł/os

 

ZASADY REZERWACJI