Dla dzieci i młodzieży

BONY TURYSTYCZNE

jesteśmy na TAK !

W naszym biurze możesz za wakacje zapłacić bonem turystycznym !

                 WSPIERAMY UKRAINĘ

Prosta rezerwacja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

693 140 330 

 

Malta - międzynarodowa szkoła językowa - samolot

Odwiedź z nami słoneczną MALTĘ! Połącz naukę języka angielskiego w renomowanej szkole i w międzynarodowym towarzystwie ze zwiedzaniem i relaksem na plaży. Dzięki naszej doświadczonej kadrze i zakwaterowaniu u maltańskich rodzin poznasz różne oblicza tego wyspiarskiego państwa: kulturę, historię, język i codzienne życie. Dodatkowo gry, zabawy i wycieczki, podczas których będą towarzyszyć uczestnikom native speakerzy i kadra polska.

ZAKWATEROWANIE

Uczestnicy zakwaterowani są u rodzin maltańskich, głównie w miejscowościach Swieqi i Pembroke, w odległości około 5-20 minut pieszo od szkoły językowej. Rodziny goszczące uczestników letniej szkoły są sprawdzone i starannie dobrane przez naszych weryfikatorów. Każda rodzina przyjmuje 2, 3 lub 4 osoby z grupy. Może także gościć młodzież z innych krajów. Taka sytuacja sprzyja poznaniu innych kultur, tradycji, nawiązaniu znajomości z młodzieżą z innych państw oraz dalszej przyjaźni.

WYŻYWIENIE

trzy posiłki dziennie:

W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują 3 następujące posiłki:
śniadania: płatki z mlekiem, tosty z dżemem, herbata lub kawa;
lunch: kanapka, owoc, woda (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu);
obiadokolacja: jednodaniowy ciepły posiłek, woda.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W KLASACH:

Nauka języka odbywa się w renomowanej maltańskiej szkole językowej Link School of English, w grupach międzynarodowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Szkoła posiada akredytację FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta). Ośrodek nauczania znajduje się w miejscowości Swieqi.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE:

Uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie, co daje im możliwość szlifowania swoich umiejętności językowych, a także przeżycia niezapomnianej przygody. Każdy uczestnik otrzymuje zeszyt ćwiczeń w języku angielskim. Ćwiczenia rozwijają umiejętności komunikacyjne i gwarantują wspaniałą zabawę. Dodatkowo na dwóch wybranych wycieczkach odbywa się zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem. Wymagania językowe wobec uczestników: znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym.

ZWIEDZANIE

PROGRAM " A"

VALLETTA – zwiedzanie stolicy Malty z lokalnym przewodnikiem w języku angielskim. Dla chętnych wejście do Katedry św. Jana (koszt ok. 8 EUR).

SLIEMA - jeden z głównych kurortów Malty, z piękną i piaszczystą plażą, centrum handlowe i rozrywkowe;

MDINA i RABAT - zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem. Malownicze, średniowieczne miasto, dawna stolica Malty, współcześnie plan zdjęciowy wielu filmów, zwiedzanie zabytkowego kościoła św. Pawła;

Planujemy 2 pobyty na plażach i zalecamy wypożyczenie leżaka i parasola z uwagi na duże nasłonecznienie - 2 x 12 EUR/os.

PROGRAM "B"

TRZY MIASTA - Vittoriosa, Cospicua i Senglea, zwiedzanie z języku angielskim z lokalnym przewodnikiem

GOZO – wyprawa na zwiedzanie w języku angielskim Vitorii - stolicy Gozo oraz pobyt na pięknej piaszczystej  plaży Xlendi Bay. Uwaga:

SLIEMA i VALLETTA - zwiedzanie stolicy Malty z lokalnym przewodnikiem w języku angielski. Wizyta w centrum rozrywkowym i handlowym Sliemy - jednego z głównych nadmorskich kurortów.

MDINA - wieczorny wyjazd do dawnej stolicy Malty;

Planujemy 2 pobyty na plażach i zalecamy wypożyczenie leżaka i parasola na plaży – ok. 2 x 12 EUR/os - z uwagi na duże nasłonecznienie;

Zwiedzanie zależy od wybranej opcji - szczegóły w biurze.

PROGRAM dla wszystkich

1 DZIEŃ

• zbiórka uczestników na lotnisku Chopina w Warszawie, odprawa i wylot na Maltę pod opieką kadry;
• po przylocie transfer autokarem do miejsca zakwaterowania u goszczących rodzin maltańskich, podział na grupy, zapoznanie z regulaminami, nocleg.

2 - 7 DZIEŃ

realizacja programu nauki oraz zwiedzanie - program "A" lub "B"

• śniadanie + suchy prowiant, spotkanie z opiekunami i realizacja programu;
• zajęcia językowe w klasach i dzień integracyjny;
• zwiedzanie miast lub plażowanie
• powrót do miejsca zakwaterowania, posiłek wieczorny, nocleg.

8 DZIEŃ

• po śniadaniu wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski, przylot do Warszawy na lotnisko Chopina wg rozkładu.

Obowiązkowy odbiór młodzieży przez rodziców lub prawnych opiekunów lub osoby upoważnione (upoważnienie do przedstawienia opiekunom).

ZAPEWNIAMY

• rezerwację biletu na przelot samolotem na trasie Warszawa - Malta - Warszawa będzie realizowany liniami lotniczymi AIR MALTA. Limit bagażu: główny 20 kg, podręczny 7 kg.
• rozkład lotów i godzina zbiórki będą podane na 7 dni przed wylotem i przekazane uczestnikom w postaci komunikatu wyjazdowego
• transfery lotnisko-miejsce zakwaterowania-lotnisko na Malcie;
zakwaterowanie u rodzin maltańskich;
wyżywienie zgodnie z opisem – 3 razy dziennie;
• test kwalifikujący do grupy zaawansowania, program szkoleniowy z języka angielskiego – 16 godzin po 45 min./każda lekcja oraz ćwiczenia i zajęcia w terenie realizujące program kursu;
• materiały i zeszyty dydaktyczne do nauki języka oraz certyfikat ukończenia kursu;
• wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, bilety wstępów do atrakcji zgodnie z programem;
• ubezpieczenie NNW/KL

DODATKOWO PŁATNE

• 190 euro - przelot samolotem, transfery, 16 lekcji, test kwalifikacyjny, bilety do realizacji programu, certyfikat ukończenia kursu.

DOPŁATY FAKULTATYWNIE:
80 PLN - Pakiet Kwarantanna
105 PLN - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny)
UWAGA: ubezpieczenie KR nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
260 PLN - ubezpieczenie KL dla osób przewlekle chorych
230 PLN - dopłata za specjalną dietę uczestnika (wegetariańska, bezglutenowa i inne – informacja u sprzedawcy) – 230 PLN za każdą z diet (np. dopłata za dietę wegetariańską i bez laktozy wyniesie 460 PLN)

UCZESTNICY POWINNI POSIADAĆ

• aktualny paszport lub dowód osobisty;
• legitymację szkolną z numerem PESEL oraz kartę EKUZ;
• osobiste przybory toaletowe, ręczniki, letnią odzież, wygodne obuwie, sandały sportowe, kurtkę nieprzemakalną, mały podręczny plecak. strój i klapki kąpielowe, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne;
• kosmetyki i medykamenty zapobiegające poparzeniom słonecznym;
• własne leki oraz środki na ewentualną chorobę lokomocyjną;
adapter do kontaktów elektrycznych – taki jak w UK;
• osobiste kieszonkowe oraz koszty wypożyczenie leżaków, wstęp do katedry („A”), dyskoteki – ok. 100 - 150 euro.

UWAGA! od lipca 2021 wjazd na Maltę mają tylko osoby w pełni zaszczepione i posiadające Europejski Certyfikat Covidowy (ważny 14 dni po przyjęciu drugiej dawki szczepienia).

Organizator : ATAS.

Ze względu na specyfikę zakwaterowania u rodzin, nie jesteśmy w stanie zagwarantować sterylnych warunków przygotowania posiłków. Rodziny mogą kupić bezglutenowe lub bezlaktozowe zamienniki produktów takich jak mleko, płatki czy makaron, ale nie mogą zapewnić osobnych naczyń, sztućców czy tostera, zamienniki mogą również stać w lodówce lub szafce z produktami zawierającymi gluten lub laktozę. Ponadto normy dotyczące zawartości np. glutenu mogą się różnić pomiędzy krajami i np. produkt który w Polsce byłby zakazany dla osoby z celiakią, w Wielkiej Brytanii może spełniać zalecenia lekarzy.

*obowiązkowe dopłaty:

- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os

- Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os

   

WIEK UCZESTNIKÓW

12 - 18 lat

 

TERMINY i CENY*

02.07 - 09.07.2022

09.07 - 16.07.2022- 3 ostatnie miejsca

16.07 - 23.07 2022

23.07 - 30.07.2022- 4 ostatnie miejsca

30.07 - 06.08.2022

06.08 - 13.08.2022-  brak miejsc

13.08 - 20.08.2022

2 940 zł/os

Rezerwacja krok po kroku