Ważne informacje

OSZCZĘDZAJ REZERWUJĄC

           wcześniej

      U NAS ZREALIZUJESZ

POLSKI BON TURYSTYCZNY

 

Wieloletnie obserwacje i analiza potrzeb naszych klientów, sprawiły, że w działalności biura, jako organizatora imprez turystycznych, wyodrębniliśmy obecnie główne trzy kierunki: kolnie dla dzieci i obozy młodzieżowe, wycieczki i imprezy integracyjne dla firm oraz wycieczki szkolne.

Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży obejmuje tworzenie i realizację edukacyjnych wycieczek szkolnych, kolonii i obozów młodzieżowych nie tylko na terenie Polski. Cieszącymi się dużym powodzeniem kierunkami wypoczynku najmłodszych, są w ostatnich latach Włochy, Hiszpania, Bułgaria oraz wypady do Francji, Czech, Węgier i Słowacji. Najmłodsi są naszym najbardziej wymagającym klientem i nie ukrywamy, że dla nich turystykę organizujemy ze szczególną starannością i świadomością wielkiej odpowiedzialności. Wiemy, że oddając nam pod opiekę swoje pociechy, oczekujecie Państwo od nas szczególnej o nie troski i zapewnienia im bezpieczeństwa. Dlatego też organizując im wypoczynek proponujemy sprawdzonych gestorów bazy noclegowej, transportowej, zapewniamy profesjonalną, wykwalifikowaną i wrażliwą na potrzeby dzieci kadrę pedagogiczną. Dbamy o odpowiednie wyżywienie, miłą atmosferę i prawidłowo dobrany do wieku uczestników program kolonii, obozów młodzieżowych oraz wycieczek edukacyjno-krajoznawczych, który spełni oczekiwania i wymagania młodzieży. To główne atuty naszych imprez dla najmłodszych turystów.

Następną ważną i cieszącą się dużym powodzeniem gałęzią naszej działalności jest organizacja wycieczek i imprez integracyjnych dla pracowników Firm. Stanowi ona dla nas niejednokrotnie wielkie i nowe wyzwanie. Musimy doskonale poznać Klienta i jego potrzeby, by opracować ciekawy program i dobrać odpowiednie świadczenia, tak by urzeczywistnić marzenia. Począwszy od merytorycznej obsługi w biurze, poprzez wysokiej klasy hotele, dobre wyżywienie, merytoryczną obsługę pilotów i przewodników, aż po wszelkie atrakcje dodatkowe, animację, wieczorki regionalne czy muzykę. Zawsze staramy się, by spełnić oczekiwania uczestników naszych imprez. Programy opracowujemy w oparciu o współpracę z profesjonalistami, a Państwa uwagi i sugestie zawsze bierzemy do serca. Pragniemy, by podróż, którą odbędziecie dzięki naszemu wsparciu była właśnie tą, o której marzyliście.

Biuro Obsługi Turystycznej „PROFESJONALL” działa w oparciu o ustawę z dnia 24 listopada 2017r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz. U. 2017 poz. 2361) z późniejszymi zmianami.

Ważne dokumenty, z którymi powinien zapoznać się każdy turysta : 

Zapoznaj się koniecznie z :

- zasadami ochrony danych osobowych

- zasadami funkcjonowania strony (pliki ciasteczka)

- zasadami dokonywania rezerwacji

Z uwagi na zasady funkcjonowania biura informujemy, że najbardziej optymalny sposób kontaktu to poczta elektroniczna!

Zapraszamy do zapoznania się z informacją jak dokonywać rezerwacji na wybrane imprezy.

 

Jakość usług i obsługi to dla nas priorytet! Oto potwierdzenie...