BONY TURYSTYCZNE

jesteśmy na TAK !

W naszym biurze możesz za wakacje zapłacić bonem turystycznym !

                 WSPIERAMY UKRAINĘ

Misja firmy

Biuro Obsługi Turystycznej „PROFESJONALL” działa w oparciu o ustawę z dnia 24 listopada 2017r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz. U. 2017 poz. 2361) z późniejszymi zmianami.

Firma legitymuje się: wpisem do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Warmińsko-Mazurskiego numer 12/2009; ubezpieczeniem turystycznym z tytułu prawidłowego wykonania usługi w TUiR EUROPA S.A. oraz certyfikatem Polskiej Izby Turystyki

KIM JESTEŚMY?

Korzenie działalności turystycznej pracowników firmy sięgają 1986 roku. Tak długi staż w branży turystycznej zobowiązuje i inspiruje do tworzenia coraz to ciekawszych produktów turystycznych, umożliwiających poznanie pięknych zakątków nie tylko naszego kraju, ale też do podróżowania i wypoczynku w lepszych i komfortowych warunkach.

WASZA RADOŚĆ JEST NASZYM CELEM

Jest tyle ciekawych miejsc na świecie, które warto zobaczyć. My o tym wiemy, dlatego chcemy spełniać Wasze marzenia o niezwykłej turystycznej wyprawie, pokazać świat pełen przygód, nowych ludzi i pięknych miejsc, do których możecie dotrzeć razem z nami.

Marzymy o tym, by każdy klient był zadowolony ze współpracy z nami i powracał do nas nie jeden raz.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Dzięki naszej pasji i nieograniczonym pomysłom, wsparciu przyjaciół, licencjonowanych pilotów oraz przewodników, którzy wnieśli olbrzymią wiedzę, budujemy coraz to ciekawsze produkty turystyczne dla wielu odbiorców na rynku popytu turystycznego.

NASZA NAZWA NIE JEST PRZYPADKOWA!

Jest naszą dewizą! Tworzymy firmę, z której jesteśmy dumni!

Duże doświadczenie w branży turystycznej, rzetelność i jakość zdobywamy dzięki permanentnemu pogłębiani naszej wiedzy, uczestnictwu w szkoleniach branżowych, zdobywaniu nowych uprawnień turystycznych. Dążymy do realizacji imprez na jak najwyższym poziomie, rozszerzaniu naszej oferty i satysfakcji klientów z poziomu usług, które im świadczymy.

Coraz to większa rzesza zadowolonych z naszych usług klientów, to dla nas wielka satysfakcja i doping do jeszcze większego zaangażowania i merytoryczności.

KAŻDY KTO DO NAS DOTRZE OTRZYMA PEŁEN PAKIET RZETELNYCH INFORMACJI I WSPARCIE, PO TO BY MÓGŁ Z WIELKĄ SATYSFAKCJĄ WYBRAĆ I ODBYĆ PODRÓŻ O KTÓREJ MARZY.